Legowisko dla psa

Zdjęcie mądrego doga angielskiego

Właściciele psów, czy to małych czy tych większych, zwykle starają się zapewnić swoim ulubieńcom jak najwięcej wygody. Komfort życia zwierzaka znakomicie poprawia się dzięki rozmaitym gadżetom, zabawkom i akcesoriom. Często spotykane w naszych domach są legowiska dla psa, w których nasi pupile mogą odpoczywać, zwalniając miejsca na kanapach i w łóżkach. Czytaj dalej „Legowisko dla psa”

Drapak dla kota

Koci drapak w Łowiczu

Drapak jest niezbędnym przedmiotem w domu, w którym mieszkają koty. Chroni on meble przed uszkodzeniami powodowanymi przez naturalne i instynktowne kocie odruchy polegające na ostrzeniu sobie pazurków. Zamiast wbijać pazury w skórzaną kanapę, kotki bawią się na owiniętych sizalowym sznurkiem przedmiotach, skutecznie odwracających uwagę od ulubionych sof, puf foteli i łóżek. Czytaj dalej „Drapak dla kota”

Sklep wędkarski

Zdjęcie złowionej ryby

Wędkarstwo to znakomite hobby oraz pasja. Podczas łowienia ryb korzysta się z uroków spędzania czasu na łonie natury, w samotności dla wewnętrznego uspokojenia lub w gronie znajomych, co jest okazją do ciekawych spotkań, godzin przeznaczonych na rozmowy i wspólne spędzanie czasu. Uspokajające obcowanie z naturą, ale także dreszczyk emocji i adrenalina pozwalają zapomnieć o codzienności, odwrócić uwagę od problemów i skoncentrować się na złapaniu ryby. Czytaj dalej „Sklep wędkarski”

Sklep akwarystyczny

Znakomitym hobby, którym zajmują się tysiące ludzi w Polsce, jest akwarystyka. Ciekawie urządzone akwaria, urządzenia dbające o jak najbliższe naturalnemu środowisko w zbiorniku, kolorowi, stadni lub samotni mieszkańcy akwarium oraz ciekawe rośliny dają radość na wiele lat obserwacji, relaks i wyciszenie w trudniejszych chwilach i gwarancję wspaniałych przeżyć podczas hodowli rybek. Czytaj dalej „Sklep akwarystyczny”

Karmy Dolina Noteci

Logo Dolina Noteci

Zachęcamy Państwa do spróbowania karm proponowanych przez firmę Dolina Noteci z Polanowa. Karmy te produkowane są z zachowaniem najbardziej nowoczesnych norm i zaleceń żywieniowych dla psów i kotów. Karmy produkowane ze ściśle wyselekcjonowanych półproduktów, z dbałością o utrzymanie jak najwyższej jakości. Czytaj dalej „Karmy Dolina Noteci”

Zwierzątko dla dziecka – rybki

Akwarium Takashi Amano

Obserwacja domowych zwierząt przez nasze pociechy niesie za sobą wiele korzyści. Dzieci uczą się cierpliwości, wypełniania obowiązków, opiekuńczości. Poznają także zasady rządzące naturą – odżywianie, łańcuch pokarmowy, rozmnażanie, rozwój od wieku dziecięcego do dorosłości i starości. Bardzo wdzięcznym tematem obserwacji mogą być niewielkie oraz proste w hodowli rybki akwariowe. Czytaj dalej „Zwierzątko dla dziecka – rybki”

Karmy Royal Canin

Produkty marki Royal Canin od początku istnienia oparte są na naukowym podejściu do wytwarzania pokarmów przeznaczonych dla kotów i psów. Przygotowanie pożywienia dedykowanego zwierzętom, opartego nie na jedzeniu ludzkim, ale na odpowiednio skomponowanym, bogatym w składniki najbardziej korzystne dla organizmów naszych ulubieńców. Od początku przewodnią myślą było stworzenie karmy dla psów i kotów, która zaspokaja potrzeby zwierząt a nie ich właścicieli.

Czytaj dalej „Karmy Royal Canin”