Drapak dla kota

Drapak jest niezbędnym przedmiotem w domu, w którym mieszkają koty. Chroni on meble przed uszkodzeniami powodowanymi przez naturalne i instynktowne kocie odruchy polegające na ostrzeniu sobie pazurków. Zamiast wbijać pazury w skórzaną kanapę, kotki bawią się na owiniętych sizalowym sznurkiem przedmiotach, skutecznie odwracających uwagę od ulubionych sof, puf foteli i łóżek.

Duży drapak to jeszcze większa kocia radość i spełnienie marzenia o ciągłej zabawie, treningach i przebywaniu w ruchu. Pnące się w górę „budowle” wyposażone w rozmaite platformy, przeróżne przestrzenie z otworami do wchodzenia i chowania się sprawiają, że zwierzę realizuje swoje potrzeby, zaspokaja instynkt przez co jest jeszcze bardziej szczęśliwe.

Wybór drapaków dla kotów jest obecnie bardzo szeroki. Można spotkać drobne, kilkudziesięciocentymetrowe płaskie i stojące akcesoria, ale także dostępne są kilkumetrowe, skomplikowane instalacje, które po instalacji w pokoju, mieszkaniu czy domu dają możliwość nieustannej zabawy i wędrowania na co raz to inych wysokościach i w różnym stopniu trudności.

A Ty masz już odpowiedni drapak dla swojego kota? Przyjdź do nas, pomożemy wybrać odpowiedni do zwierzęcia i do pomieszczeń system który sprawi, że Twoje meble zachowają swój wspaniały stan a kot zostanie uszczęśliwiony na długi czas.