Karmy Dolina Noteci

Zachęcamy Państwa do spróbowania karm proponowanych przez firmę Dolina Noteci z Polanowa. Karmy te produkowane są z zachowaniem najbardziej nowoczesnych norm i zaleceń żywieniowych dla psów i kotów. Karmy produkowane ze ściśle wyselekcjonowanych półproduktów, z dbałością o utrzymanie jak najwyższej jakości.

W ofercie znajdują się karmy dla psów i dla kotów, zarówno saszetki i puszki z karmą mokrą jak i karma sucha. W składzie karm znajduje się co najmniej 60% mięsa (!), dużo warzyw, śladowe ilości konserwantów. Warto spojrzeć na etykiety popularnych tanich marek z marketów, by przekonać się na własne oczy o tym, dlaczego występują takie różnice w cenie, a w następstwie co wpływa zdrowie i rozwój naszych pupili.

Dzięki utrzymaniu tak bogatego i naturalnego składu karmy są lubiane przez zwierzaki. Trzy linie produktowe, Natural Taste, Piper i Dolina Noteci Premium to gwarancja dobrania odpowiedniego produktu dla każdego podniebienia.

Będąc w Łowiczu kupisz karmy Dolina Noteci w naszym sklepie zoologicznym Pasja, przy placu Przyrynek 14. Zapraszamy w odwiedziny, na miejscu doradzimy co wybrać dla Twojego pupila.