Sklep akwarystyczny

Znakomitym hobby, którym zajmują się tysiące ludzi w Polsce, jest akwarystyka. Ciekawie urządzone akwaria, urządzenia dbające o jak najbliższe naturalnemu środowisko w zbiorniku, kolorowi, stadni lub samotni mieszkańcy akwarium oraz ciekawe rośliny dają radość na wiele lat obserwacji, relaks i wyciszenie w trudniejszych chwilach i gwarancję wspaniałych przeżyć podczas hodowli rybek.

W naszym sklepie akwarystycznym w Łowiczu (pl. Przyrynek 14) dysponujemy szerokim wyborem zwierząt, sprzętu, pokarmów i akcesoriów dla hodowców ryb. Gotowe akwaria (często w zestawach z osprzętem) o różnych pojemnościach, rozmaite filtry i pompy dobierane do wielkości zbiornika, grzałki z termostatem zapewniające utrzymywanie właściwej temperatury. Oferujemy także dobór optymalnego oświetlenia, by zagwarantować właściwy wzrost roślin. Pokarmy, preparaty lecznicze, akcesoria (termometry, łapki, napowietrzacze) stanowią uzupełnienie produktów dostępnych w naszym sklepie.

Na miejscu znajdują się również akwaria z żywymi rybami różnych gatunków oraz rośliny. Proponujemy gatunki zarówno dla początkujących hodowców, jak i zaawansowanych wielbicieli rybek. Zapraszamy do oglądania i na zakupy, na podstawie rozmowy doradzimy optymalny zbiornik i obsadę dla każdego miłośnika tego wspaniałego hobby.