Sklep wędkarski

Wędkarstwo to znakomite hobby oraz pasja. Podczas łowienia ryb korzysta się z uroków spędzania czasu na łonie natury, w samotności dla wewnętrznego uspokojenia lub w gronie znajomych, co jest okazją do ciekawych spotkań, godzin przeznaczonych na rozmowy i wspólne spędzanie czasu. Uspokajające obcowanie z naturą, ale także dreszczyk emocji i adrenalina pozwalają zapomnieć o codzienności, odwrócić uwagę od problemów i skoncentrować się na złapaniu ryby.

W naszym sklepie w Łowiczu oferujemy szeroki asortyment produktów przeznaczonych dla fanów wędkowania. Zarówno początkujący jak i doświadczony wędkarz znajdzie dla siebie odpowiednie produkty. Klasa produktów również jest zróżnicowana – od niedrogich ofert dla niedoświadczonych jeszcze adeptów tego hobby do profesjonalnych, wysokiej jakości i w rewelacyjnych cenach towarów dla ekspertów.

Na półkach oraz na zamówienie znajdziesz:
– sprzęt wędkarski oraz akcesoria – wędki, żyłki, kołowrotki, podbieraki, siatki, , ciężarki ołowiane, spławiki, muchy, blachy, haczyki, kotwiczki i inne
– gotowe zanęty i przynęty dla ryb pod różnymi postaciami – kulki, pellety, zanęty sypkie, ciasta oraz dodatki do nich
– osprzęt wędkarski – ubrania, na zamówienie na atrakcyjnych warunkach łodzie, pontony, silniki
– elektronika wędkarska – echosondy, GPS
– rozmaite książki, filmy, zestawy wędkarskie i poradniki.

Zapraszamy na zakupy. Istniejąca od 1986 roku firma Pasja aktualnie mieści się w Łowiczu przy ul. Przyrynek 14, gdzie znajduje się sklep zoologiczno-wędkarski. Na miejscu wybierzemy dla Ciebie najbardziej atrakcyjną ofertę. Do zobaczenia!